Anmälda deltagare - SweFitOpen 2023
Swefitopen 2023 anmälda deltagare
Men´s Physique – upp till 178 cm
Adam Strömberg 4031 Delat Gym
Christopher Verngren 3422 Diamond V Fitness
Felix Habihirwe 3971 Team Iradukunda
Shukrullah Amiri 10577 STEAM strength & Fitness
V Mörling 4171 Team Powerlabs
Men´s Physique – över 178 cm
Arash Amanipour 3995 SFF
Alexandro Ersson 4107 Växer gym
Henrik Gustafsson 4028 Team JF
Henrik Olsson 4142 Team Pipelake
Vahid Salimi hajmahmood 3953 Get fit
Enal Hussein 4124 steam strength & fitness
Adam Mittjas 2257 Team One By Boson
Chand Smith 3896 Team Granite
Mungunshagai Altansukh 10616 Swedish fitness factory
Martin Fontana 4138 Team granite
Alan Revees Team Swedish Fitnessfactory
Men´s Physique Junior öppen klass
Shukrullah Amiri 10577 STEAM strength & Fitness
Enal Hussein 4124 steam strength & fitness
Men´s Bodybuilding – öppen klass
Göran Lindeberg 2951 Team nordic physike
Wedah Haj Osman 3678 SSLIFESTYLE
Men´s Classic Physique öppen klass
Christopher Verngren 3422 Diamond V Fitness
Marwan Al maghrabi 3960 Team Raw coaching
Peter Cintala 10080 Hälsoborgen Grästorp
Vahid Salimi hajmahmood 3953 Get fit
Men´s Physique – Veteran öppen klass
Arash amanipour 3995 SFF
Göran Lindeberg 2951 Team nordic physike
Henrik Gustafsson 4028 Team JF
Jes Toft 1212 Jes Toft
Jimmy Andersson 4082 Team JF
Alan Revees Team Swedish Fitnessfactory
Bikini Fitness senior- upp till 166 cm
Amanda Brandin 4051 Team Elit Nutrition
Amanda Sandberg 4141 Team arisenbyj&s
Camilla Jönsson 3723 Team FL
Evelina Moe Frelin 3735 Team pipelake
Flutra Tahiraj 10466 Team Linn Von Bahr
Ida Marklund 4133 Linn von bahr fitness
Jonna Svelander 4006 Team Atron
Liselott Lindgren 3685 Team KF
Maria Mazanova 3362 UniQ Fitness
Sofia Nelson 4100 Team FL
Emma Lord 4168 Atron
Tuva Sundberg 4139 Träningslandslaget
Mahshid Navai Team Swedish Fitness Factory
Bikini Fitness senior – över 166 cm
Amanda Dresh 4030 Raw coaching
Elin Wallsten 4029 Team von Bahr Fitness
Elina Schenning 3967 Team RAW Coaching
Emma Almström 4093 Team RAW coachning
Ida Tanghöj 4007 Team RAW coaching
Jacqueline Moberg 3941 Strong by fitness
Karolina Jansson 4057 Team von Bahr Fitness
Malou Widsén 4049 Team vohn bar fitness
Mikaela Svensson 4152 Swedish Fitnessfactory
Saga Holm 4058 Team von Bahr Fitness
Theresia Vörös 2939 Team FL
Viktoria Svantesson Thörnblad 4002 Team RAW coaching
Bikini Fitness Junior öppen klass
Elin Wallsten 4029 Team von Bahr Fitness
Elina Schenning 3967 Team RAW Coaching
Emma Almström 4093 Team RAW coachning
Ida Tanghöj 4007 Team RAW coaching
Malou Widsén 4049 Team vohn bar fitness
Mikaela Svensson 4152 Swedish Fitnessfactory
Saga Holm 4058 Team von Bahr Fitness
Sofia Nelson 4100 Team FL
Emma Lord 4168 Atron
Bikini Fitness Veteran öppen klass över 35 år
Jacqueline Moberg 3941 Strong by fitness
Liselott Lindgren 3685 Team KF
Theresia Vörös 2939 Team FL
Mahshid Navai Team Swedish Fitness Factory
Women´s Body Fitness – Öppen klass
Gennie Sandell 2771 SFF
Sarah Nordeke Andersson 2519 Team Nordfitness
Maja Thurén 1084 Arisen by JS
Viktoria Saller 4042 Team JF
Women´s Wellness Fitness – Öppen klass
Alexandra Sörensen 3966 Arisen By J&S
Jonna Svelander 4006 Team Atron
My Bungerfeldt 4105 TeamJf
Tuva Sundberg 4139 Träningslandslaget